Dyshine شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

تولید - محصول

تماس با ما

Dyshine شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

اشتراک گذاری
واشر بهار - DIN7980

واشر بهار - DIN7980

مواد: فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ A2 A4

جزئیات محصول

واشر بهار استفاده شده است برای جلوگیری از شل، واشر ساده تابع سست است، ناخن آلومینیوم را افزایش می دهد فقط تماس با منطقه
پد مسطح تنها به افزایش منطقه تماس، بهار پد می توانید جلوگیری از سست، مانند موتور و اتصال پیچ های عمومی برای اضافه کردن یک پد بهار چون لرزش موتور اگر هیچ پد بهار، مهره لرزش کلی تجهیزات در شل تکان دادن با واشر بهار فلنج در عمومی نیاز به اضافه کردنفلنج درtheعلاوه بر این از بهار واشر و the جریان از رسانه ها در خط لوله, اگراین استآسان به تولید پالس, ترجیحابایک بهار واشر,به عنوانخوب به عنوان با سرعت بالا مایع، the کالیبر تغییرات اغلب. نکن کلی،. برخی از سوپاپ, پر کردن تابع فشار فلنج نیازبهاضافه کردن یک بهار واشر.بهار واشر سریع و آسان را انتخاب خودکار شامل است.
پد مسطح این است که افزایش تنگی منطقه تماس. بهار پد در مکان هایی با ارتعاش برای جلوگیری از شل شدن استفاده می شود. فلنج پی وی سی را بدون اضافه کردن واشر بهار چفت و بست. پد مسطح این است که افزایش تماس با منطقه و جلوگیری از اصطکاک بین قطعه کار و پیچ و مهره، بهار پد برای جلوگیری از شل شدن لرزش؛
تابع اصلی از واشر تخت به محافظت از سطح قطعه اتصال پیچ مهره tightened از خراش سطح قطعه کار است. اما برخی از اتصالات مهم مانند اصلی تکیه بر فشار برای ایجاد اصطکاک انتقال قدرت، نه استفاده بهار پد، با استفاده از اتصال به کاهش سفتی مخالف مستعد ابتلا به حوادث است. واشر بهار مجاز نیست. هنگامی که کمتر با پد مسطح یا پیچ و مهره فلنج به تماس به افزایش قدرت اتصال پد مسطح است عمدتا به افزایش تماس، واشر بهار است برای جلوگیری از شل، در لرزش، پالس، درجه حرارت متوسط است نوسان های نسبتا بزرگی باید استفاده کنید واشر بهار. بهار پد preload افزایش می دهد و اثر شل وجود دارد و واشر تخت نمی کند.


technicalpage-din7980.jpgما می تواند تولید:
حجم: M3 M36
مواد: فولاد کربن
فولاد ضد زنگ A2 A4
سطح: سیاه و سفید ساده ZP
بسته بندی: فله یا جعبه کوچک


Hot Tags: واشر بهار - din7980، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط

پرس و جو

محصولات
پیچ
NUT
شستشو
پیچ
نمایشگاه
پشتیبانی از پیچ
مزایای پشتیبانی از پیچ
ویژگی ها و ...
تمیز کردن ناخن
آخرین اخبار
چه ...
چطور ...
چیست...
چرا آجیل شش گوشه ...
اطلاعات تماس

اتاق 17A، ساختمان BLS، جاده Haining 338 # ژجیانگ Haining

تلفن: + 86-573-80705030

allen@dyfastener.net

کپی رایت © Dyshine Industry Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.