Dyshine شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

تولید - محصول

تماس با ما

Dyshine شرکت صنعت، با مسئولیت محدود

اشتراک گذاری
سوکت پیچ درپوش - DIN 912 / ISO4762

سوکت پیچ درپوش - DIN 912 / ISO4762

سوکت سر پیچ پیچ استفاده می شود بسیار معمول است، به راحتی می توانید نصب و بنابراین کسی آنرا نیز پیچ به پیچ های آلن با آلن کلید حذف. نمره 8.8 12.9 یا استیل A2 A4

جزئیات محصول

سوکت سر پیچ رهبری و بخش خارجی موضوع طراحی شده برای درج از طریق تحمل نزدیک، داخل سوراخ ها شنود گذاشته و جفت مهره. تنش در پیچ درپوش سوکت با چرخش سر پیچ القا شده است. در سر می پذیرد آچار سحر و جادو به سفت پیچ درپوش سوکت سوکت سحر و جادو وجود دارد. بنابراین آن را به سوراخ حفر مناسب نقطه پايان رزوه پیچ درپوش سوکت تخت ساخته شده بوسیله ماشین است.

برای شش گوشه داخلی پیچ است اغلب مورد استفاده سیم Q235 البته، وجود دارد استفاده از سیم پیچ آهن برای این سیم پیچ پیچ شش گوش داخلی می تواند تعیین خصوصیات برخی از.
اول از همه, اول است استفاده پیچ فولاد ضد زنگ است نسبتا بالا، اما اگر آن سختی پیچ آهن بدیهی است بسیار بدتر است این با آهن خود را سیم رابطه خاصی است. بافت آهن خود را متعلق به رده نسبتا نرم با سیم فولاد ضد زنگ به هیچ وجه از وجود دارد. اما به منظور قادر به سختی پیچ آهن، پیچ آهن به طور کلی استفاده از عملیات حرارتی برای سخت شدن در فرآیند عملیات حرارتی برای اطمینان حاصل شود که پیچ طور مساوی گرم هستند، هستند یا نه تنها به سختی می تواند پیچ نیست بالا برسند. او تقاضا، اما همچنین پیچ به راحتی خم، که تا حد زیادی بهبود هزینه تولید پیچ سر شش پایان را. پس از عملیات حرارتی به آهن در پیچ شش گوش به سختی قادر خواهد بود، اما به دلیل مشکل سیم هیچ راهی وجود دارد به نسبت سیم فولاد ضد زنگ با کیفیت.
برای شش گوش پیچ وجود دارد که نیاز به توجه داشته باشید که در استفاده از این روند را تا آنجا که ممکن است سر پیچ چوبکشی مخالف ندهید، در غیر این صورت آن منجر به حذف پیچ آن دشوار. بالا مورد پیچ سر شش ویژگی برخی از است، امیدوارم که قادر به کمک تعداد زیادی از مشتریان.

 

ما می تواند تولید:
قطر پیچ: M4 M36
طول پیچ: 10-300 میلی متر
مواد: کربن فولاد درجه 8.8 12.9
فولاد ضد زنگ A2 A4
سطح: سیاه ZP
بسته بندی: فله یا جعبه کوچک


Hot Tags: سوکت پیچ درپوش - din 912 / iso4762، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط

پرس و جو

محصولات
پیچ
NUT
شستشو
پیچ
نمایشگاه
پشتیبانی از پیچ
مزایای پشتیبانی از پیچ
ویژگی ها و ...
تمیز کردن ناخن
آخرین اخبار
چه ...
چطور ...
چیست...
چرا آجیل شش گوشه ...
اطلاعات تماس

اتاق 17A، ساختمان BLS، جاده Haining 338 # ژجیانگ Haining

تلفن: + 86-573-80705030

allen@dyfastener.net

کپی رایت © Dyshine Industry Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.